Pinnsvin

Ansiennitet : 1487 dager
Generell rangering : 258.
Reservere : 2 732 232 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Svart fuks
10:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 22679.27

utholdenhet
869.392
1738.78
hurtighet
457.4805
914.96
dressur
3708.795
7417.59
galopp
246.3535
492.71
trav
3150.4305
6300.86
hopp
2907.1835
5814.37
Rase: NokotahestAlder: 14 år
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 427 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 10/10/2026
Oppdretter: Pinnsvin Gevinst: 1 710 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 012112
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 25018.19
utholdenhet3316.17  galopp1502.27
hurtighet2816.39  trav5605.54
dressur6601.45  hopp5176.37
BLUP:
60.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3316.17
3316.17
3316.17
3316.17
hurtighet
2816.39
2816.39
2816.39
dressur
6601.45
6601.45
6601.45
6601.45
6601.45
6601.45
galopp
1502.27
1502.27
trav
5605.54
5605.54
5605.54
5605.54
5605.54
hopp
5176.37
5176.37
5176.37
5176.37
5176.37
Merren har 2445 ferdighetsstjerner.

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

коба 25018.19 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Neste bedekning: 14 år 10 måneder
reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom