Pinnsvin

Ansiennitet : 1487 dager
Generell rangering : 258.
Reservere : 2 732 232 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Svart fuks
13:30
Energi
5%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 22725.05

utholdenhet
872.5655
1745.13
hurtighet
459.8715
919.74
dressur
3714.178
7428.36
galopp
247.665
495.33
trav
3154.872
6309.74
hopp
2913.375
5826.75
Rase: NokotahestAlder: 10 år 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 429 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 10/10/2026
Oppdretter: Pinnsvin Gevinst: 1 639 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 01285
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 25040.45
utholdenhet3319.17  galopp1503.69
hurtighet2818.64  trav5610.94
dressur6607.25  hopp5180.76
BLUP:
60.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3319.17
3319.17
3319.17
3319.17
hurtighet
2818.64
2818.64
2818.64
dressur
6607.25
6607.25
6607.25
6607.25
6607.25
6607.25
galopp
1503.69
1503.69
trav
5610.94
5610.94
5610.94
5610.94
5610.94
hopp
5180.76
5180.76
5180.76
5180.76
5180.76
Hesten har 2447 ferdighetsstjerner.

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

жер 25040.45 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 8
arbreStamtre
chevalAvkom