Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 399 equus
Tidligere eiere
Føll Tennessee Walker Fuks
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 2482.29

utholdenhet
267.209
534.42
hurtighet
150.877
301.75
dressur
240.7685
481.54
galopp
117.8435
235.69
trav
326.734
653.47
hopp
137.7125
275.43
Rase: Tennessee WalkerAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 87 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 87 kg
Pelstype: Fuks Født den: 11/10/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 12203.97
utholdenhet2627.42  galopp1158.74
hurtighet1483.55  trav3212.72
dressur2367.44  hopp1354.10
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2627.42
2627.42
2627.42
hurtighet
1483.55
1483.55
dressur
2367.44
2367.44
2367.44
galopp
1158.74
1158.74
trav
3212.72
3212.72
3212.72
3212.72
hopp
1354.1
1354.1
Hesten har 1163 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Linfarget leverfuks
x er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertx kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertx kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon