Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 399 equus
Tidligere eiere
Ponni Welsh Brun
13:30
Energi
29%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 25740.52

utholdenhet
1508.542
3017.08
hurtighet
3246.9705
6493.94
dressur
2929.317
5858.63
galopp
4098.8075
8197.61
trav
488.2915
976.58
hopp
598.3305
1196.66
Rase: WelshAlder: 10 år
Dyreart: PonniHøyde: 133 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 379 kg
Pelstype: Brun Født den: 11/10/2026
Oppdretter: Donna Gevinst: 992 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0100
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
droite
Genetisk potensial Totalt: 25677.51
utholdenhet4337.82  galopp6788.35
hurtighet5364.27  trav1399.73
dressur4851.47  hopp2935.87
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4337.82
4337.82
4337.82
4337.82
hurtighet
5364.27
5364.27
5364.27
5364.27
5364.27
dressur
4851.47
4851.47
4851.47
4851.47
4851.47
galopp
6788.35
6788.35
6788.35
6788.35
6788.35
6788.35
trav
1399.73
1399.73
hopp
2935.87
2935.87
2935.87
Hesten har 2510 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

C677 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

C677 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 6
arbreStamtre
chevalAvkom