Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 399 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fransk traver Leverfuks
10:00
Energi
86%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 32445.74

utholdenhet
2747.8425
5495.69
hurtighet
3463.632
6927.26
dressur
3130.3
6260.60
galopp
886.947
1773.89
trav
4387.101
8774.20
hopp
1607.049
3214.10
Rase: Fransk traverAlder: 22 år
Dyreart: RidehestHøyde: 169 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 489 kg
Pelstype: Leverfuks Født den: 13/10/2026
Oppdretter: Stine-Aurora Gevinst: 1 286 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 01700
Western pleasure 0000
droite
Genetisk potensial Totalt: 25323.62
utholdenhet4275.80  galopp1380.14
hurtighet5289.00  trav6699.63
dressur4781.64  hopp2897.41
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4275.8
4275.8
4275.8
4275.8
hurtighet
5289
5289
5289
5289
5289
dressur
4781.64
4781.64
4781.64
4781.64
4781.64
galopp
1380.14
1380.14
trav
6699.63
6699.63
6699.63
6699.63
6699.63
6699.63
hopp
2897.41
2897.41
2897.41
Merren har 2475 ferdighetsstjerner.

curepiedHovskrape

dressur: +8

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

F 25323.62 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

F 25323.62 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 22 år 10 måneder
reproductionBedekninger: 7
arbreStamtre
chevalAvkom