Stalljenta Maria

Ansiennitet : 631 dager
Generell rangering : 158.
Reservere : 6 196 211 equus
Tidligere eiere
Føll Nokotahest Brun overo
09:15
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 3864.38

utholdenhet
256.1905
512.38
hurtighet
217.28
434.56
dressur
509.3115
1018.62
galopp
116.1475
232.29
trav
433.6905
867.38
hopp
399.5725
799.14
Rase: NokotahestAlder: 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 96 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 106 kg
Pelstype: Brun overo Født den: 19/10/2026
Oppdretter: Stalljenta Maria

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 18686.59
utholdenhet2477.67  galopp1123.28
hurtighet2101.36  trav4194.30
dressur4925.64  hopp3864.34
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2477.67
2477.67
2477.67
hurtighet
2101.36
2101.36
2101.36
dressur
4925.64
4925.64
4925.64
4925.64
4925.64
galopp
1123.28
1123.28
trav
4194.3
4194.3
4194.3
4194.3
hopp
3864.34
3864.34
3864.34
3864.34
Merren har 1812 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Skimlet
hunn er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalerthunn kan trene fra 2 år.
Hun er bare 2 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalerthunn kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 2 måneder år gammel!

Informasjon