Athena

Ansiennitet : 2093 dager
Generell rangering : 74.
Reservere : 160 710 equus
Tidligere eiere
Ridehest KWPN (døgn) Blakk
08:30
Energi
69%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 300.00

utholdenhet
15
30.00
hurtighet
28.5
57.00
dressur
34.5
69.00
galopp
22.5
45.00
trav
19.5
39.00
hopp
30
60.00
Rase: KWPN (døgn)Alder: 10 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 152 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 456 kg
Pelstype: Blakk Født den: 14/10/2026
Oppdretter: Athena

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

de vises steinhypnos' teppe

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0400
Travløp 0200
Terreng 0400
Sprangridning 0600
Dressur 0400
Genetisk potensial Totalt: 300.00
utholdenhet30.00  galopp45.00
hurtighet57.00  trav39.00
dressur69.00  hopp60.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Ouranos
Stammor: Gaia
KWPN (døgn)
100.0%

Denne hesten har ingen bonuser.


Fugacious Magic er en døgnhest.

Døgnhester besøker oppdrettsfarmen din en kort stund.

Du kan pleie dem, trene dem, melde dem på konkurranser og avle dem for å vinne premier og klatre på spillerrangeringene.

De kan ikke innlosjeres ved et ridesenter.

De aldres i 6-måneders intervaller

Disse hestene kan ikke selges.

Ridesenter

Fugacious Magic er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 5
arbreStamtre
chevalAvkom