Mano

Ansiennitet : 2847 dager
Generell rangering : 30.
Reservere : 881 491 equus
Tidligere eiere
Føll Akhal-Teke Rødskimmel
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5258.28

utholdenhet
695.8145
1391.63
hurtighet
443.959
887.92
dressur
549.027
1098.05
galopp
300.613
601.23
trav
143.32
286.64
hopp
496.4075
992.82
Rase: Akhal-TekeAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 89 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 89 kg
Pelstype: Rødskimmel Født den: 14/10/2026
Oppdretter: Mano

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 25826.53
utholdenhet6835.11  galopp2952.98
hurtighet4361.09  trav1407.86
dressur5393.19  hopp4876.30
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
6835.11
6835.11
6835.11
6835.11
6835.11
6835.11
hurtighet
4361.09
4361.09
4361.09
4361.09
dressur
5393.19
5393.19
5393.19
5393.19
5393.19
galopp
2952.98
2952.98
2952.98
trav
1407.86
1407.86
hopp
4876.3
4876.3
4876.3
4876.3
4876.3
Hesten har 2526 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Blakk
c 826.53 er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertc 826.53 kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertc 826.53 kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon