Lukas

Ansiennitet : 4683 dager
Generell rangering : 7.
Reservere : 159 699 equus
Tidligere eiere
Ridehest Lusitano Brun
13:30
Energi
29%
Helse
100%
Moral
82%

Ferdigheter

Totalt: 22586.76

utholdenhet
628.059
1256.12
hurtighet
560.406
1120.81
dressur
3725.5475
7451.10
galopp
2622.248
5244.50
trav
3075.938
6151.88
hopp
681.184
1362.37
Rase: LusitanoAlder: 10 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 161 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 470 kg
Pelstype: Brun Født den: 16/10/2026
Oppdretter: Lukas Gevinst: 1 414 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 00122
Genetisk potensial Totalt: 23498.39
utholdenhet2804.52  galopp4202.68
hurtighet2574.56  trav4929.82
dressur5945.06  hopp3041.74
BLUP:
60.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2804.52
2804.52
2804.52
hurtighet
2574.56
2574.56
2574.56
dressur
5945.06
5945.06
5945.06
5945.06
5945.06
galopp
4202.69
4202.69
4202.69
4202.69
trav
4929.82
4929.82
4929.82
4929.82
4929.82
hopp
3041.74
3041.74
3041.74
Hesten har 2293 ferdighetsstjerner.

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

C er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

C er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 4
arbreStamtre
chevalAvkom