Mano

Ansiennitet : 2847 dager
Generell rangering : 30.
Reservere : 881 491 equus
Tidligere eiere
Føll Lusitano Blakk
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 3000.81

utholdenhet
179.0655
358.13
hurtighet
164.3585
328.72
dressur
379.6465
759.29
galopp
268.349
536.70
trav
314.7475
629.50
hopp
194.238
388.48
Rase: LusitanoAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 96 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 96 kg
Pelstype: Blakk Født den: 17/10/2026
Oppdretter: Mano

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 23529.82
utholdenhet2808.16  galopp4208.33
hurtighet2577.52  trav4935.97
dressur5953.73  hopp3046.11
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2808.16
2808.16
2808.16
hurtighet
2577.52
2577.52
2577.52
dressur
5953.73
5953.73
5953.73
5953.73
5953.73
galopp
4208.33
4208.33
4208.33
4208.33
trav
4935.97
4935.97
4935.97
4935.97
4935.97
hopp
3046.11
3046.11
3046.11
Hesten har 2295 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Brun
c er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalertc kan trene fra 2 år.
Han er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertc kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare noen timer år gammel!

Informasjon