Mano

Ansiennitet : 2847 dager
Generell rangering : 30.
Reservere : 881 491 equus
Tidligere eiere
Føll Lusitano Svart fuks
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 2948.23

utholdenhet
175.954
351.91
hurtighet
161.517
323.03
dressur
372.9145
745.83
galopp
263.662
527.32
trav
309.2485
618.50
hopp
190.8185
381.64
Rase: LusitanoAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 92 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 92 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 17/10/2026
Oppdretter: Mano

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 23527.89
utholdenhet2808.35  galopp4208.22
hurtighet2577.92  trav4935.82
dressur5951.97  hopp3045.60
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2808.35
2808.35
2808.35
hurtighet
2577.92
2577.92
2577.92
dressur
5951.97
5951.97
5951.97
5951.97
5951.97
galopp
4208.23
4208.23
4208.23
4208.23
trav
4935.82
4935.82
4935.82
4935.82
4935.82
hopp
3045.6
3045.6
3045.6
Merren har 2295 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Brun
F er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertF kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon