Mano

Ansiennitet : 2846 dager
Generell rangering : 30.
Reservere : 881 491 equus
Tidligere eiere
Føll Lusitano Brun
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 3014.36

utholdenhet
180.0015
360.00
hurtighet
165.134
330.27
dressur
380.998
762.00
galopp
269.5635
539.13
trav
316.306
632.61
hopp
195.178
390.36
Rase: LusitanoAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 95 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 95 kg
Pelstype: Brun Født den: 19/10/2026
Oppdretter: Mano

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 23676.68
utholdenhet2827.69  galopp4234.64
hurtighet2594.13  trav4968.93
dressur5985.19  hopp3066.10
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: C Rσtteƞ tσ tɦe Cσɾe
Stammor: 67 Rσtteƞ tσ tɦe Cσɾe
Lusitano
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
2827.69
2827.69
2827.69
hurtighet
2594.13
2594.13
2594.13
dressur
5985.19
5985.19
5985.19
5985.19
5985.19
galopp
4234.64
4234.64
4234.64
4234.64
trav
4968.93
4968.93
4968.93
4968.93
4968.93
hopp
3066.1
3066.1
3066.1
Merren har 2310 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Brun
F 676.68 er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertF 676.68 kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertF 676.68 kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon