Aarnes

Ansiennitet : 5245 dager
Generell rangering : 20.
Reservere : 675 609 equus
Tidligere eiere
Ridehest Selle Français Linfarget fuks
12:00
Energi
23%
Helse
100%
Moral
88%

Ferdigheter

Totalt: 25305.19

utholdenhet
974.241
1948.48
hurtighet
3579.8435
7159.69
dressur
2869.9115
5739.82
galopp
527.992
1055.98
trav
675.6115
1351.22
hopp
4024.9975
8049.99
Rase: Selle FrançaisAlder: 10 år
Dyreart: RidehestHøyde: 168 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 494 kg
Pelstype: Linfarget fuks Født den: 20/10/2026
Oppdretter: Aarnes Gevinst: 2 254 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0124
Dressur 0000
droite
Genetisk potensial Totalt: 25632.39
utholdenhet3327.01  galopp2666.99
hurtighet5920.80  trav2302.19
dressur4748.35  hopp6667.03
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: c past & present
Stammor: f 25629.43 past & present
Selle Français
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
3327.01
3327.01
3327.01
3327.01
hurtighet
5920.8
5920.8
5920.8
5920.8
5920.8
dressur
4748.36
4748.36
4748.36
4748.36
4748.36
galopp
2666.99
2666.99
2666.99
trav
2302.2
2302.2
2302.2
hopp
6667.03
6667.03
6667.03
6667.03
6667.03
6667.03
Hesten har 2506 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

c 25632.39 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

c 25632.39 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 4
arbreStamtre
chevalAvkom