Lise98

Ansiennitet : 910 dager
Generell rangering : 309.
Reservere : 2 569 998 equus
Tidligere eiere
Føll Nokotahest Skimlet
20:30
Energi
24%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 6362.91

utholdenhet
476.686
953.37
hurtighet
363.7915
727.58
dressur
793.387
1586.77
galopp
214.378
428.76
trav
738.557
1477.11
hopp
594.656
1189.31
Rase: NokotahestAlder: 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 120 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 168 kg
Pelstype: Skimlet Født den: 20/10/2026
Oppdretter: Lise98

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 20773.01
utholdenhet3111.78  galopp1395.67
hurtighet2373.17  trav4825.04
dressur5183.76  hopp3883.58
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Danny 20337
Stammor: Formula 4
Nokotahest
81.3%
Tennessee Walker
18.7%

Dyktighet

utholdenhet
3111.78
3111.78
3111.78
3111.78
hurtighet
2373.18
2373.18
2373.18
dressur
5183.76
5183.76
5183.76
5183.76
5183.76
galopp
1395.67
1395.67
trav
4825.04
4825.04
4825.04
4825.04
4825.04
hopp
3883.58
3883.58
3883.58
3883.58
Hesten har 2021 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +19, hurtighet: +19, dressur: +19, galopp: +19, trav: +19, sprang: +19


Ridesenter

Frem til:
19. desember 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

pictoalertPott 20773 kan trene fra 2 år.
Han er bare 8 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertPott 20773 kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 8 måneder år gammel!

Informasjon