Nyks

Ansiennitet : 2 dager
Generell rangering : 2400.
Reservere : 10 731 equus
Tidligere eiere
Ridehest KWPN (døgn) Skimlet
20:30
Energi
20%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 360.00

utholdenhet
18
36.00
hurtighet
34.2
68.40
dressur
41.4
82.80
galopp
27
54.00
trav
23.4
46.80
hopp
36
72.00
Rase: KWPN (døgn)Alder: 10 år
Dyreart: RidehestHøyde: 156 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 468 kg
Pelstype: Skimlet Født den: 20/10/2026
Oppdretter: Nyks Gevinst: 450 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0500
Travløp 0300
Terreng 0500
Sprangridning 0700
Dressur 0500
Genetisk potensial Totalt: 360.00
utholdenhet36.00  galopp54.00
hurtighet68.40  trav46.80
dressur82.80  hopp72.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: Ouranos
Stammor: Gaia
KWPN (døgn)
100.0%
brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

selleclassique2x2** Klassisk sal

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Secret Hourglass er en døgnhest.

Døgnhester besøker oppdrettsfarmen din en kort stund.

Du kan pleie dem, trene dem, melde dem på konkurranser og avle dem for å vinne premier og klatre på spillerrangeringene.

De kan ikke innlosjeres ved et ridesenter.

De aldres i 6-måneders intervaller

Disse hestene kan ikke selges.

Ridesenter

Secret Hourglass er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom