hestene

Ansiennitet : 1061 dager
Generell rangering : 1032.
Reservere : 276 229 equus
Tidligere eiere
Føll Selle Français Rødbrun
10:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 1096.13

utholdenhet
71.7025
143.41
hurtighet
126.145
252.29
dressur
101.5375
203.07
galopp
57.44
114.88
trav
49.515
99.03
hopp
141.727
283.45
Rase: Selle FrançaisAlder: 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 128 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 166 kg
Pelstype: Rødbrun Født den: 20/10/2026
Oppdretter: hestene

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 6346.66
utholdenhet830.32  galopp665.16
hurtighet1460.77  trav573.38
dressur1175.81  hopp1641.21
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
830.32
830.32
hurtighet
1460.77
1460.77
dressur
1175.81
1175.81
galopp
665.162
665.162
trav
573.388
573.388
hopp
1641.21
1641.21
1641.21
Merren har 579 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +7, hurtighet: +7, dressur: +7, galopp: +7, trav: +7, sprang: +7


Ridesenter

Frem til:
2. april 2027
Boks:
boks 1* halm
Fordeler:
fôr havre gulrot 1* klassisk salunderlag

Trening

pictoalertʜᴇʟʟᴏ ᴀʟᴇxᴀ kan trene fra 2 år.
Hun er bare 6 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertʜᴇʟʟᴏ ᴀʟᴇxᴀ kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 6 måneder år gammel!

Informasjon