Stine-Aurora

Ansiennitet : 777 dager
Generell rangering : 60.
Reservere : 4 205 094 equus
Tidligere eiere
Ridehest Lusitano Svart fuks
13:00
Energi
55%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 33298.74

utholdenhet
1678.95
3357.90
hurtighet
1831.3905
3662.78
dressur
4482.2485
8964.50
galopp
2997.414
5994.83
trav
3494.9585
6989.92
hopp
2164.408
4328.82
Rase: LusitanoAlder: 10 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 162 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 487 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 21/10/2026
Oppdretter: Stine-Aurora Gevinst: 727 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0012
Travløp 0311
Terreng 02100
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 25493.70
utholdenhet3059.14  galopp4590.22
hurtighet2804.58  trav5350.64
dressur6374.56  hopp3314.56
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3059.14
3059.14
3059.14
hurtighet
2804.58
2804.58
2804.58
dressur
6374.56
6374.56
6374.56
6374.56
6374.56
6374.56
galopp
4590.22
4590.22
4590.22
4590.22
4590.22
trav
5350.64
5350.64
5350.64
5350.64
5350.64
hopp
3314.56
3314.56
3314.56
3314.56
Hesten har 2493 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +14, hurtighet: +14, dressur: +14, galopp: +14, trav: +14, sprang: +14

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
20. desember 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot 3*** westernsal 3*** western-hodelag 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Gulerotterroristen er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 10
arbreStamtre
chevalAvkom