Donna

Ansiennitet : 1824 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 192 189 equus
Tidligere eiere
Ridehest Selle Français Skimlet
13:30
Energi
31%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 26888.20

utholdenhet
1622.6395
3245.28
hurtighet
3574.1205
7148.24
dressur
2866.113
5732.23
galopp
542.0735
1084.15
trav
815.4285
1630.86
hopp
4023.7265
8047.45
Rase: Selle FrançaisAlder: 10 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 170 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 496 kg
Pelstype: Skimlet Født den: 23/10/2026
Oppdretter: Donna

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 01800
droite
Genetisk potensial Totalt: 25653.67
utholdenhet3330.13  galopp2669.00
hurtighet5926.25  trav2304.25
dressur4752.30  hopp6671.74
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: c 25646.25 past & present
Stammor: f 25649.58 past & present
Selle Français
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
3330.13
3330.13
3330.13
3330.13
hurtighet
5926.25
5926.25
5926.25
5926.25
5926.25
dressur
4752.3
4752.3
4752.3
4752.3
4752.3
galopp
2669
2669
2669
trav
2304.25
2304.25
2304.25
hopp
6671.74
6671.74
6671.74
6671.74
6671.74
6671.74
Hesten har 2509 ferdighetsstjerner.

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

C653 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

C653 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom