CarambaKosmos

Ansiennitet : 3506 dager
Generell rangering : 10.
Reservere : 22 090 159 equus
Tidligere eiere

Rosetter

23:30
Energi
32%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 33747.90

utholdenhet
1923.808
3847.62
hurtighet
3541.8365
7083.67
dressur
3173.158
6346.32
galopp
4798.3355
9596.67
trav
598.9005
1197.80
hopp
2837.9135
5675.83
Rase: FullblodshestAlder: 25 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 167 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 486 kg
Pelstype: Linfarget fuks Født den: 24/10/2026
Oppdretter: CarambaKosmos Gevinst: 7 248 Equus
Genetisk potensial Totalt: 25588.36
utholdenhet2927.02  galopp6771.01
hurtighet5342.21  trav1393.87
dressur4832.82  hopp4321.43
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2927.02
2927.02
2927.02
hurtighet
5342.21
5342.21
5342.21
5342.21
5342.21
dressur
4832.82
4832.82
4832.82
4832.82
4832.82
galopp
6771.01
6771.01
6771.01
6771.01
6771.01
6771.01
trav
1393.87
1393.87
hopp
4321.43
4321.43
4321.43
4321.43
Merren har 2503 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +40, hurtighet: +40, dressur: +40, galopp: +40, trav: +40, sprang: +40

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

pommeorGyllent eple

utholdenhet: +11, hurtighet: +11, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

clochesKopper

hurtighet: +6, dressur: +6, sprang: +6

eperonsSporer

utholdenhet: +9, hurtighet: +9, dressur: +9, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

falabellaFalabella

hurtighet: +8, dressur: +7, galopp: +9

longeLonge

dressur: +12, galopp: +10, trav: +10

cramponsBrodder

galopp: +12

tapisclassique2xnoirrose2** klassisk salunderlag

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bonnet2xnoirrose2** Ørehette

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bande2xrose2** Bandasjer

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2

bonuscouleurFarge

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2


Ridesenter

Frem til:
23. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Uηвяσкєη er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 8
arbreStamtre
chevalAvkom