Lukas

Ansiennitet : 4687 dager
Generell rangering : 7.
Reservere : 180 510 equus
Tidligere eiere
08:00
Energi
62%
Helse
15%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 26633.04

utholdenhet
1769.829
3539.66
hurtighet
3229.943
6459.89
dressur
2922.227
5844.45
galopp
4093.9655
8187.93
trav
423.0385
846.08
hopp
877.5165
1755.03
Rase: FullblodshestAlder: 12 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 168 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 20 kg
Pelstype: Cremello Født den: 26/10/2026
Oppdretter: CarambaKosmos Gevinst: 938 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetisk potensial Totalt: 25687.23
utholdenhet2938.45  galopp6797.22
hurtighet5362.68  trav1399.40
dressur4851.78  hopp4337.70
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2938.45
2938.45
2938.45
hurtighet
5362.68
5362.68
5362.68
5362.68
5362.68
dressur
4851.78
4851.78
4851.78
4851.78
4851.78
galopp
6797.22
6797.22
6797.22
6797.22
6797.22
6797.22
trav
1399.4
1399.4
hopp
4337.7
4337.7
4337.7
4337.7
Merren har 2511 ferdighetsstjerner.

pommeorGyllent eple

utholdenhet: +11, hurtighet: +11, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

⳨ 687.23 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

⳨ 687.23 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 13 år 8 måneder
reproductionBedekninger: 5
arbreStamtre
chevalAvkom