andrea313

Ansiennitet : 115 dager
Generell rangering : 1145.
Reservere : 2 575 208 equus
Tidligere eiere
08:00
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 8629.94

utholdenhet
1135.394
2270.79
hurtighet
805.695
1611.39
dressur
966.479
1932.96
galopp
473.1125
946.23
trav
535.165
1070.33
hopp
399.1245
798.25
Rase: Argentinsk CriolloAlder: 15 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 147 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 438 kg
Pelstype: Tobiano svart flekket Født den: 15/06/2019
Oppdretter: andrea313 Gevinst: 5 515 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 024128
Travløp 0020
Terreng 01824
Sprangridning 0920
Dressur 0220
Genetisk potensial Totalt: 6549.64
utholdenhet1727.41  galopp715.71
hurtighet1224.21  trav810.59
dressur1469.12  hopp602.59
BLUP:
100.00
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: pictodArthurpictod Royal Impactors
Stammor: The Nightingale
Argentinsk Criollo
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
1727.41
1727.41
1727.41
hurtighet
1224.21
1224.21
dressur
1469.12
1469.12
galopp
715.714
715.714
trav
810.592
810.592
hopp
602.591
602.591
Merren har 598 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +15, hurtighet: +15, dressur: +15, galopp: +15, trav: +15, sprang: +15

pommeorGyllent eple

utholdenhet: +11, hurtighet: +11, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

clochesKopper

hurtighet: +6, dressur: +6, sprang: +6

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapisclassique2xnoir2** klassisk salunderlag

utholdenhet: +2, hurtighet: +2, dressur: +2, galopp: +2, trav: +2, sprang: +2


Ridesenter

Navn:
Frem til:
30. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Neste bedekning: 16 år 2 måneder
reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom