watcher

Ansiennitet : 3103 dager
Generell rangering : 24.
Reservere : 6 447 732 equus
Tidligere eiere
Ponni Welsh Epleskimmel
11:30
Energi
49%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 21163.90

utholdenhet
1800.135
3600.27
hurtighet
2225.4035
4450.81
dressur
2011.67
4023.34
galopp
2813.304
5626.61
trav
585.245
1170.49
hopp
1146.19
2292.38
Rase: WelshAlder: 15 år 6 måneder
Dyreart: PonniHøyde: 133 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 414 kg
Pelstype: Epleskimmel Født den: 18/12/2022
Oppdretter: silvr Gevinst: 3 697 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0310
Reining 0001
Western pleasure 02000
droite
Genetisk potensial Totalt: 16192.46
utholdenhet2737.11  galopp4277.89
hurtighet3381.50  trav884.72
dressur3059.66  hopp1851.58
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2737.11
2737.11
2737.11
hurtighet
3381.5
3381.5
3381.5
3381.5
dressur
3059.66
3059.66
3059.66
galopp
4277.89
4277.89
4277.89
4277.89
trav
884.721
884.721
hopp
1851.58
1851.58
1851.58
Merren har 1562 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Frem til:
16. november 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Drektighet

chevalSiden: noen timer
maleStamfar: 20 Bucephalus ≠ Badlands ≠

Informasjon:

reproductionBedekninger: 4
arbreStamtre
chevalAvkom