emmaervik

Ansiennitet : 162 dager
Generell rangering : 338.
Reservere : 1 337 447 equus
Tidligere eiere
Ponni Belgisk Rideponni Leverfuks
20:30
Energi
58%
Helse
100%
Moral
84%

Ferdigheter

Totalt: 13907.56

utholdenhet
1389.7585
2779.52
hurtighet
1061.3375
2122.68
dressur
1290.359
2580.72
galopp
1146.2455
2292.49
trav
883.036
1766.07
hopp
1183.0445
2366.09
Rase: Belgisk RideponniAlder: 15 år 6 måneder
Dyreart: PonniHøyde: 148 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 431 kg
Pelstype: Leverfuks Født den: 01/02/2023
Oppdretter: emmaervik Gevinst: 2 529 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0111
Travløp 0115
Terreng 0066
Sprangridning 0022
Dressur 0022
Genetisk potensial Totalt: 12120.19
utholdenhet2418.21  galopp2000.95
hurtighet1852.09  trav1539.57
dressur2243.91  hopp2065.46
BLUP:
60.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2418.21
2418.21
2418.21
hurtighet
1852.09
1852.09
1852.09
dressur
2243.91
2243.91
2243.91
galopp
2000.95
2000.95
2000.95
trav
1539.57
1539.57
hopp
2065.46
2065.46
2065.46
Hesten har 1155 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

EE. Hector er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom