watcher

Ansiennitet : 3101 dager
Generell rangering : 24.
Reservere : 6 447 038 equus
Tidligere eiere
Ponni Welsh Svart
08:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 21918.20

utholdenhet
1849.2
3698.40
hurtighet
2292.555
4585.11
dressur
2066.165
4132.33
galopp
3106.51
6213.02
trav
391.69
783.38
hopp
1252.98
2505.96
Rase: WelshAlder: 31 år 8 måneder
Dyreart: PonniHøyde: 133 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 406 kg
Pelstype: Svart Født den: 01/03/2023
Oppdretter: watcher Gevinst: 2 478 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0001
Cutting 0000
Trail class 08123
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetisk potensial Totalt: 16739.66
utholdenhet2829.41  galopp4423.39
hurtighet3495.65  trav914.29
dressur3162.25  hopp1914.67
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2829.41
2829.41
2829.41
hurtighet
3495.65
3495.65
3495.65
3495.65
dressur
3162.25
3162.25
3162.25
3162.25
galopp
4423.39
4423.39
4423.39
4423.39
trav
914.294
914.294
hopp
1914.67
1914.67
1914.67
Merren har 1617 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +11, hurtighet: +11, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Frem til:
16. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr gulrot

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Neste bedekning: 32 år 4 måneder
reproductionBedekninger: 12
arbreStamtre
chevalAvkom