Donna

Ansiennitet : 1813 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 19 435 equus
Tidligere eiere
10:30
Energi
21%
Helse
11%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 19108.34

utholdenhet
794.895
1589.79
hurtighet
2252.465
4504.93
dressur
2034.365
4068.73
galopp
413.697
827.39
trav
2851.53
5703.06
hopp
1207.22
2414.44
Rase: Fransk traverAlder: 96 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 170 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 20 kg
Pelstype: Brun Født den: 16/09/2023
Oppdretter: Ragnarok Gevinst: 402 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0100
Travløp 0001
Terreng 0100
Sprangridning 01800
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 17947.44
utholdenhet3032.96  galopp980.04
hurtighet3747.23  trav4745.33
dressur3389.48  hopp2052.39
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3032.96
3032.96
3032.96
hurtighet
3747.23
3747.23
3747.23
3747.23
dressur
3389.48
3389.48
3389.48
3389.48
galopp
980.046
980.046
trav
4745.33
4745.33
4745.33
4745.33
4745.33
hopp
2052.39
2052.39
2052.39
Merren har 1738 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +8, hurtighet: +8, dressur: +8, galopp: +8, trav: +8, sprang: +8

pommeorGyllent eple

utholdenhet: +11, hurtighet: +11, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Frem til:
5. desember 2026
Boks:
boks 1* halm

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

f 17947.44 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 12
arbreStamtre
chevalAvkom