watcher

Ansiennitet : 3093 dager
Generell rangering : 24.
Reservere : 10 398 858 equus
Tidligere eiere
Arbeidshest Trommehest Fuks Tovero
08:00
Energi
85%
Helse
100%
Moral
76%

Ferdigheter

Totalt: 6078.13

utholdenhet
519.596
1039.19
hurtighet
223.677
447.35
dressur
891.513
1783.03
galopp
371.9485
743.90
trav
707.626
1415.25
hopp
324.706
649.41
Rase: TrommehestAlder: 3 år 8 måneder
Dyreart: ArbeidshestHøyde: 182 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 963 kg
Pelstype: Fuks Tovero Født den: 01/11/2023
Oppdretter: watcher Gevinst: 499 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0305
Genetisk potensial Totalt: 1501.00
utholdenhet273.18  galopp198.13
hurtighet121.58  trav339.23
dressur396.26  hopp172.62
BLUP:
-37.03
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: soleildivin Julepudding the ωarden
Stammor: soleildivin Bûche de Noël the ωarden
Trommehest
100.0%

Dyktighet

utholdenhet
273.18
273.18
hurtighet
121.58
dressur
396.26
396.26
galopp
198.13
198.13
trav
339.23
339.23
hopp
172.62
Hesten har 93 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

falabellaFalabella

utholdenhet: +8, dressur: +7, trav: +9

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Frem til:
14. november 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0 / 3
arbreStamtre
chevalAvkom