sampo

Ansiennitet : 1976 dager
Generell rangering : 539.
Reservere : 1 350 333 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Svart fuks
09:30
Energi
100%
Helse
21%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 2207.60

utholdenhet
173.0215
346.04
hurtighet
120.299
240.60
dressur
283.8
567.60
galopp
68.5835
137.17
trav
273.6685
547.34
hopp
184.4275
368.86
Rase: NokotahestAlder: 30 år 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 437 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 10/03/2026
Oppdretter: ellis

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 17914.58
utholdenhet2908.27  galopp1384.05
hurtighet2138.81  trav4130.42
dressur4278.29  hopp3074.74
BLUP:
-20.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2908.27
2908.27
2908.27
hurtighet
2138.81
2138.81
2138.81
dressur
4278.29
4278.29
4278.29
4278.29
galopp
1384.05
1384.05
trav
4130.42
4130.42
4130.42
4130.42
hopp
3074.74
3074.74
3074.74
Hesten har 1734 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +32, hurtighet: +32, dressur: +32, galopp: +32, trav: +32, sprang: +32

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8


Ridesenter

Navn:
Frem til:
25. oktober 2026
Boks:
boks 1* lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* klassisk sal 1* klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom