Maddis1999

Ansiennitet : 3708 dager
Generell rangering : 33.
Reservere : 1 667 636 equus
Tidligere eiere
Ridehest Shagya araber Flueskimmel grå
11:30
Energi
61%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5024.91

utholdenhet
743.7985
1487.60
hurtighet
468.9505
937.90
dressur
443.5815
887.16
galopp
184.439
368.88
trav
290.849
581.70
hopp
380.838
761.68
Rase: Shagya araberAlder: 2 år 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 157 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 453 kg
Pelstype: Flueskimmel grå Født den: 21/11/2025
Oppdretter: Maddis1999

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 20707.89
utholdenhet5431.87  galopp1778.58
hurtighet3427.50  trav2125.78
dressur4271.66  hopp3672.50
BLUP:
-86.65
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
5431.87
5431.87
5431.87
5431.87
5431.87
hurtighet
3427.5
3427.5
3427.5
3427.5
dressur
4271.66
4271.66
4271.66
4271.66
galopp
1778.58
1778.58
1778.58
trav
2125.78
2125.78
2125.78
hopp
3672.5
3672.5
3672.5
3672.5
Hesten har 2014 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +13, hurtighet: +13, dressur: +13, galopp: +13, trav: +13, sprang: +13

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8


Ridesenter

Frem til:
10. januar 2027
Boks:
boks 1* lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom