Maddis1999

Ansiennitet : 3708 dager
Generell rangering : 33.
Reservere : 1 667 517 equus
Tidligere eiere
Ridehest Shagya araber Lys grå
10:30
Energi
43%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 6427.42

utholdenhet
843.7395
1687.48
hurtighet
532.117
1064.23
dressur
662.0055
1324.01
galopp
275.6005
551.20
trav
329.8095
659.62
hopp
570.4365
1140.87
Rase: Shagya araberAlder: 3 år
Dyreart: RidehestHøyde: 157 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 459 kg
Pelstype: Lys grå Født den: 14/12/2025
Oppdretter: Maddis1999

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 21017.14
utholdenhet5516.00  galopp1803.08
hurtighet3481.30  trav2157.73
dressur4327.03  hopp3732.00
BLUP:
-86.85
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
5516
5516
5516
5516
5516
hurtighet
3481.3
3481.3
3481.3
3481.3
dressur
4327.03
4327.03
4327.03
4327.03
galopp
1803.08
1803.08
1803.08
trav
2157.73
2157.73
2157.73
hopp
3732
3732
3732
3732
Hesten har 2045 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +18, hurtighet: +18, dressur: +18, galopp: +18, trav: +18, sprang: +18

sellewestern1x1* Westernsal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bridewestern1x1* Western-hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
9. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 8
arbreStamtre
chevalAvkom