Vampiric

Ansiennitet : 752 dager
Generell rangering : 102.
Reservere : 8 399 960 equus
Tidligere eiere
Ponni Highlandponni Blakk
11:30
Energi
77%
Helse
70%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7113.82

utholdenhet
1151.044
2302.09
hurtighet
811.5985
1623.20
dressur
343.458
686.92
galopp
263.6
527.20
trav
188.237
376.47
hopp
798.972
1597.94
Rase: HighlandponniAlder: 27 år
Dyreart: PonniHøyde: 147 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 414 kg
Pelstype: Blakk Født den: 14/01/2026
Oppdretter: Vampiric Gevinst: 1 067 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 01563
Travløp 0000
Terreng 0002
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 8557.99
utholdenhet2048.50  galopp1046.04
hurtighet1443.78  trav1227.29
dressur1351.63  hopp1440.75
BLUP:
85.98
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2048.5
2048.5
2048.5
hurtighet
1443.78
1443.78
dressur
1351.63
1351.63
galopp
1046.04
1046.04
trav
1227.29
1227.29
hopp
1440.75
1440.75
Merren har 799 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +13, hurtighet: +13, dressur: +13, galopp: +13, trav: +13, sprang: +13

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Navn:
Frem til:
23. desember 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
havre 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

F 8557.99 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 2
arbreStamtre
chevalAvkom