Lise98

Ansiennitet : 910 dager
Generell rangering : 309.
Reservere : 2 569 998 equus
Tidligere eiere
normal
11:45
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 8299.38

utholdenhet
1076.2055
2152.41
hurtighet
1378.5985
2757.20
dressur
259.082
518.16
galopp
1073.9785
2147.96
trav
105.92
211.84
hopp
255.9075
511.81
Rase: MustangAlder: 10 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 153 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 430 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 01/05/2026
Oppdretter: Lise98 Gevinst: 5 232 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0201
Travløp 01013
Terreng 0006
Sprangridning 0023
Dressur 02985
Genetisk potensial Totalt: 12008.07
utholdenhet2399.28  galopp2393.91
hurtighet3077.36  trav691.45
dressur1733.86  hopp1712.20
BLUP:
89.15
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2399.28
2399.28
2399.28
hurtighet
3077.36
3077.36
3077.36
dressur
1733.86
1733.86
1733.86
galopp
2393.91
2393.91
2393.91
trav
691.457
691.457
hopp
1712.2
1712.2
1712.2
Merren har 1144 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

5thelementfireIld-element

utholdenhet: +11, hurtighet: +14, dressur: +11, galopp: +11, trav: +11, sprang: +11

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Blanda 3 sin 1 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Neste bedekning: 10 år 6 måneder
reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom