Spekki

Ansiennitet : 862 dager
Generell rangering : 112.
Reservere : 20 181 606 equus
Tidligere eiere
petbudgerigar
pastillepet

Undulat

nr.
32

13:45
Energi
44%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 12174.45

utholdenhet
1095.6405
2191.28
hurtighet
1157.616
2315.23
dressur
1338.4355
2676.87
galopp
669.8175
1339.63
trav
791.471
1582.94
hopp
1034.2435
2068.49
Rase: UndulatAlder: 22 år 4 måneder
Dyreart: KjæledyrhestHøyde: 13 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 39 kg
Familie Parakittfamilien Født den: 22/05/2026
Trener: Spekki Gevinst: 8 808 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 01024
Travløp 0022
Terreng 0329
Sprangridning 0211
Dressur 0014
Genetisk potensial Totalt: 12154.90
utholdenhet2187.88  galopp1337.04
hurtighet2309.42  trav1580.14
dressur2674.08  hopp2066.33
BLUP:
85.98
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2187.88
2187.88
2187.88
hurtighet
2309.43
2309.43
2309.43
dressur
2674.08
2674.08
2674.08
galopp
1337.04
1337.04
trav
1580.14
1580.14
hopp
2066.33
2066.33
2066.33
Merren har 1158 ferdighetsstjerner.

selleclassique3x3*** Klassisk sal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

brideclassique3x3*** Klassisk hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Undulat er en av kjæledyrhestene.

Tem denne hesten for å kunne elde den, trene den, ta den med på rideturer og melde den på konkurranser. Du kan også be om hjelp fra andre eiere av kjæledyrhester slik at du får raskere fremgang. Hjelp andre tilbake og øk ferdighetene til kjæledyrhesten din.

Når denne hesten er temmet, vil den gi deg 10 10 pass for hvert hesteår frem til den blir 80 år gammel. Belønningen kan dukke opp på en hvilken som helst knapp som du bruker til å ta deg av hesten din.

Undulat kan ikke selges.

Se en liste over alle som eier Undulat