Stine-Aurora

Ansiennitet : 761 dager
Generell rangering : 65.
Reservere : 3 657 555 equus
Tidligere eiere
Ridehest Argentinsk Criollo Blakk
11:00
Energi
77%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 20570.66

utholdenhet
3329.411
6658.82
hurtighet
2348.4305
4696.86
dressur
2825.069
5650.14
galopp
463.6165
927.23
trav
740.0405
1480.08
hopp
578.761
1157.52
Rase: Argentinsk CriolloAlder: 10 år 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 146 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 451 kg
Pelstype: Blakk Født den: 07/08/2026
Oppdretter: Stine-Aurora

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 02000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 20867.65
utholdenhet5520.08  galopp2282.69
hurtighet3893.93  trav2577.64
dressur4683.83  hopp1909.47
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
5520.08
5520.08
5520.08
5520.08
5520.08
hurtighet
3893.93
3893.93
3893.93
3893.93
dressur
4683.83
4683.83
4683.83
4683.83
4683.83
galopp
2282.7
2282.7
2282.7
trav
2577.64
2577.64
2577.64
hopp
1909.47
1909.47
1909.47
Hesten har 2030 ferdighetsstjerner.

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Cornfield Chase er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Cornfield Chase er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 4
arbreStamtre
chevalAvkom