MillaE

Ansiennitet : 57 dager
Generell rangering : 974.
Reservere : 332 360 equus
Tidligere eiere
Ridehest Shagya araber Epleskimmel
19:15
Energi
31%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 3367.23

utholdenhet
868.985
1737.97
hurtighet
4.7
9.40
dressur
726.462
1452.92
galopp
27.7775
55.55
trav
4.7
9.40
hopp
50.989
101.98
Rase: Shagya araberAlder: 4 år 8 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 155 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 456 kg
Pelstype: Epleskimmel Født den: 10/08/2026
Oppdretter: MillaE

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 11200.49
utholdenhet2874.84  galopp986.66
hurtighet1891.76  trav1108.26
dressur2359.85  hopp1979.11
BLUP:
-42.50
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: 20652.92 All Endings
Stammor: Aria Silkemyk
Shagya araber
50.0%
Spansk renraset hest
50.0%

Dyktighet

utholdenhet
2874.84
2874.84
2874.84
hurtighet
1891.76
1891.76
1891.76
dressur
2359.85
2359.85
2359.85
galopp
986.665
986.665
trav
1108.26
1108.26
hopp
1979.11
1979.11
1979.11
Merren har 1062 ferdighetsstjerner.

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8


Ridesenter

Mercure er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom