Black _prince

Ansiennitet : 845 dager
Generell rangering : 511.
Reservere : 1 356 704 equus
Tidligere eiere
Ridehest Nokotahest Svart
11:00
Energi
74%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 111.46

utholdenhet
6.3325
12.66
hurtighet
5.681
11.36
dressur
16.908
33.82
galopp
2.852
5.70
trav
15.3725
30.75
hopp
8.5855
17.17
Rase: NokotahestAlder: 9 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 437 kg
Pelstype: Svart Født den: 29/08/2026
Oppdretter: Black _prince

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 14354.18
utholdenhet2044.53  galopp920.83
hurtighet1834.26  trav3143.46
dressur3639.19  hopp2771.91
BLUP:
-25.92
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
2044.53
2044.53
2044.53
hurtighet
1834.26
1834.26
1834.26
dressur
3639.19
3639.19
3639.19
3639.19
galopp
920.833
920.833
trav
3143.46
3143.46
3143.46
3143.46
hopp
2771.91
2771.91
2771.91
Hesten har 1379 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8


Ridesenter

Frem til:
11. november 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom