motte

Ansiennitet : 422 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 103 594 equus
Tidligere eiere
Ridehest Fullblodshest Svart fuks
19:45
Energi
46%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 6625.98

utholdenhet
332.77
665.54
hurtighet
605.715
1211.43
dressur
951.358
1902.72
galopp
770.5815
1541.16
trav
162.198
324.40
hopp
490.366
980.73
Rase: FullblodshestAlder: 4 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 167 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 468 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 27/08/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

chronos' timeglass

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 0000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 14305.10
utholdenhet1629.76  galopp3799.75
hurtighet2980.74  trav782.40
dressur2699.80  hopp2412.65
BLUP:
-55.10
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1629.76
1629.76
1629.76
hurtighet
2980.74
2980.74
2980.74
dressur
2699.8
2699.8
2699.8
galopp
3799.75
3799.75
3799.75
3799.75
trav
782.403
782.403
hopp
2412.65
2412.65
2412.65
Hesten har 1373 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +17, hurtighet: +17, dressur: +17, galopp: +17, trav: +17, sprang: +17

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8


Ridesenter

Frem til:
9. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

Informasjon

reproductionBedekninger: 0
arbreStamtre
chevalAvkom