silvr

Ansiennitet : 4457 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 44 617 857 equus
Tidligere eiere
Ridehest Argentinsk Criollo Tobiano svart flekket
08:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 5842.85

utholdenhet
1148.704
2297.41
hurtighet
449.596
899.19
dressur
540.1
1080.20
galopp
264.343
528.69
trav
297.829
595.66
hopp
220.8545
441.71
Rase: Argentinsk CriolloAlder: 2 år
Dyreart: RidehestHøyde: 148 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 339 kg
Pelstype: Tobiano svart flekket Født den: 30/08/2026
Oppdretter: silvr

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 23274.00
utholdenhet6129.69  galopp2556.51
hurtighet4348.12  trav2880.36
dressur5223.39  hopp2135.92
BLUP:
-92.84
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
6129.69
6129.69
6129.69
6129.69
6129.69
6129.69
hurtighet
4348.12
4348.12
4348.12
4348.12
dressur
5223.4
5223.4
5223.4
5223.4
5223.4
galopp
2556.51
2556.51
2556.51
trav
2880.36
2880.36
2880.36
hopp
2135.92
2135.92
2135.92
Merren har 2270 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +22, hurtighet: +22, dressur: +22, galopp: +22, trav: +22, sprang: +22


Ridesenter

Navn:
Frem til:
6. november 2026
Boks:
boks 1* halm

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

pictoalertf kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 2 år år gammel!

Informasjon