Donna

Ansiennitet : 1811 dager
Generell rangering : 9.
Reservere : 105 477 equus
Tidligere eiere
Føll Argentinsk Criollo Fuks
21:00
Energi
17%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 7584.49

utholdenhet
998.8185
1997.64
hurtighet
708.9565
1417.91
dressur
848.766
1697.53
galopp
416.6935
833.39
trav
470.4745
940.95
hopp
348.537
697.07
Rase: Argentinsk CriolloAlder: 10 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 131 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 199 kg
Pelstype: Fuks Født den: 31/08/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

chronos' timeglass
Genetisk potensial Totalt: 24503.55
utholdenhet6462.51  galopp2687.38
hurtighet4582.72  trav3036.15
dressur5489.40  hopp2245.38
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
6462.51
6462.51
6462.51
6462.51
6462.51
6462.51
hurtighet
4582.73
4582.73
4582.73
4582.73
dressur
5489.4
5489.4
5489.4
5489.4
5489.4
galopp
2687.38
2687.38
2687.38
trav
3036.15
3036.15
3036.15
hopp
2245.38
2245.38
2245.38
Hesten har 2393 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +13, hurtighet: +13, dressur: +13, galopp: +13, trav: +13, sprang: +13


Ridesenter

Frem til:
27. november 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

pictoalertC kan trene fra 2 år.
Han er bare 10 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertC kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 10 måneder år gammel!

Informasjon