silvr

Ansiennitet : 4457 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 44 617 131 equus
Tidligere eiere
Ridehest Argentinsk Criollo Palomino
08:00
Energi
86%
Helse
100%
Moral
82%

Ferdigheter

Totalt: 29637.19

utholdenhet
4140.1625
8280.33
hurtighet
2768.9045
5537.81
dressur
3320.858
6641.72
galopp
1626.02
3252.04
trav
1837.023
3674.05
hopp
1125.628
2251.26
Rase: Argentinsk CriolloAlder: 14 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 437 kg
Pelstype: Palomino Født den: 04/09/2026
Oppdretter: silvr Gevinst: 738 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 02010
Dressur 0005
Genetisk potensial Totalt: 24561.48
utholdenhet6475.96  galopp2693.62
hurtighet4592.72  trav3044.24
dressur5503.67  hopp2251.26
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
6475.96
6475.96
6475.96
6475.96
6475.96
6475.96
hurtighet
4592.73
4592.73
4592.73
4592.73
4592.73
dressur
5503.67
5503.67
5503.67
5503.67
5503.67
galopp
2693.62
2693.62
2693.62
trav
3044.24
3044.24
3044.24
hopp
2251.26
2251.26
2251.26
Merren har 2400 ferdighetsstjerner.

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

f 24561.48 er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

f 24561.48 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 15 år 4 måneder
reproductionBedekninger: 4
arbreStamtre
chevalAvkom