silvr

Ansiennitet : 4457 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 44 617 131 equus
Tidligere eiere
Ridehest Argentinsk Criollo Skimlet
08:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 5047.95

utholdenhet
665.5305
1331.06
hurtighet
471.9515
943.90
dressur
565.4575
1130.91
galopp
276.842
553.68
trav
312.771
625.54
hopp
231.4235
462.85
Rase: Argentinsk CriolloAlder: 2 år
Dyreart: RidehestHøyde: 149 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 340 kg
Pelstype: Skimlet Født den: 06/09/2026
Oppdretter: silvr

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 24624.16
utholdenhet6492.98  galopp2700.90
hurtighet4604.39  trav3051.43
dressur5516.66  hopp2257.79
BLUP:
-92.84
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
6492.98
6492.98
6492.98
6492.98
6492.98
6492.98
hurtighet
4604.4
4604.4
4604.4
4604.4
4604.4
dressur
5516.66
5516.66
5516.66
5516.66
5516.66
galopp
2700.9
2700.9
2700.9
trav
3051.43
3051.43
3051.43
hopp
2257.79
2257.79
2257.79
Hesten har 2406 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +22, hurtighet: +22, dressur: +22, galopp: +22, trav: +22, sprang: +22


Ridesenter

Navn:
Frem til:
9. november 2026
Boks:
boks 1* halm

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

pictoalertc kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 2 år år gammel!

Informasjon