silvr

Ansiennitet : 4457 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 44 616 931 equus
Tidligere eiere
Ridehest Argentinsk Criollo Leverfuks
08:00
Energi
86%
Helse
100%
Moral
84%

Ferdigheter

Totalt: 29759.59

utholdenhet
3922.538
7845.08
hurtighet
2781.151
5562.30
dressur
3332.46
6664.92
galopp
1633.2895
3266.58
trav
1844.488
3688.98
hopp
1365.8665
2731.73
Rase: Argentinsk CriolloAlder: 10 år 6 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 438 kg
Pelstype: Leverfuks Født den: 07/09/2026
Oppdretter: silvr Gevinst: 1 005 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 02000
Dressur 0013
Genetisk potensial Totalt: 24657.52
utholdenhet6503.55  galopp2704.35
hurtighet4610.78  trav3055.12
dressur5523.52  hopp2260.19
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
6503.55
6503.55
6503.55
6503.55
6503.55
6503.55
hurtighet
4610.78
4610.78
4610.78
4610.78
4610.78
dressur
5523.52
5523.52
5523.52
5523.52
5523.52
galopp
2704.35
2704.35
2704.35
trav
3055.12
3055.12
3055.12
hopp
2260.2
2260.2
2260.2
Merren har 2410 ferdighetsstjerner.

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

f er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne merren spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

f er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
Neste bedekning: 11 år 4 måneder
reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom