silvr

Ansiennitet : 4457 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 44 617 131 equus
Tidligere eiere
Ridehest Argentinsk Criollo Leverfuks
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 32429.83

utholdenhet
4583.296
9166.59
hurtighet
3031.797
6063.59
dressur
3629.937
7259.87
galopp
1779.9605
3559.92
trav
2011.0055
4022.01
hopp
1178.92
2357.84
Rase: Argentinsk CriolloAlder: 10 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 150 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 438 kg
Pelstype: Leverfuks Født den: 07/09/2026
Oppdretter: Donna Gevinst: 380 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 02000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 24768.03
utholdenhet6532.36  galopp2716.29
hurtighet4632.03  trav3069.87
dressur5547.19  hopp2270.29
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
6532.36
6532.36
6532.36
6532.36
6532.36
6532.36
hurtighet
4632.03
4632.03
4632.03
4632.03
4632.03
dressur
5547.19
5547.19
5547.19
5547.19
5547.19
galopp
2716.29
2716.29
2716.29
trav
3069.87
3069.87
3069.87
hopp
2270.29
2270.29
2270.29
Hesten har 2420 ferdighetsstjerner.

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

potgraisseKar med fett

utholdenhet: +8, hurtighet: +8

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Shut up & behave er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Shut up & behave er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 7
arbreStamtre
chevalAvkom