Maddis1999

Ansiennitet : 3710 dager
Generell rangering : 33.
Reservere : 1 689 156 equus
Tidligere eiere
Ride-enhjørning Shagya araber Lys grå
12:00
Energi
51%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 27077.12

utholdenhet
3993.313
7986.63
hurtighet
2123.5655
4247.13
dressur
2967.9735
5935.95
galopp
466.359
932.72
trav
1437.5415
2875.08
hopp
2549.8095
5099.62
Rase: Shagya araberAlder: 12 år 2 måneder
Dyreart: Ride-enhjørningHøyde: 159 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 467 kg
Pelstype: Lys grå Født den: 19/09/2026
Oppdretter: Maddis1999 Gevinst: 24 896 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 0000
Cutting 0000
Trail class 00155
Reining 02000
Western pleasure 0000
Genetisk potensial Totalt: 21962.58
utholdenhet5773.37  galopp1886.37
hurtighet3635.15  trav2257.25
dressur4524.05  hopp3886.39
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
5773.37
5773.37
5773.37
5773.37
5773.37
hurtighet
3635.15
3635.15
3635.15
3635.15
dressur
4524.05
4524.05
4524.05
4524.05
galopp
1886.37
1886.37
1886.37
trav
2257.25
2257.25
2257.25
hopp
3886.39
3886.39
3886.39
3886.39
Hesten har 2139 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +13, hurtighet: +13, dressur: +13, galopp: +13, trav: +13, sprang: +13

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

corneEnhjørning

dressur: +15

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

curepiedHovskrape

dressur: +8

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Enhjørninger er dyr i hestefamilien med et horn i pannen. Hornet gir dem en + 15 bonus i dressur.

De avles på en spesiell måte:

  • Begge foreldrene være enhjørninger av samme rase.
  • Du må ha 1 tilgjengelig bedekningsøkt.
I gjennomsnitt vil du i 1 av 5 tilfeller da få et enhjørningsføll.

Etter at den samme enhjørningshoppen har fått føll 5 ganger uten å føde et enhjørningsføll, vil nummer 6. garantert bli et enhjørningsføll.

Når en enhjørningsmerr er bedekket, vil både hun og det potensielle enhjørningsføllet ditt trenge 10 virkelige timer (ikke spilltimer) før de kan bedekkes.

Ridesenter

Frem til:
20. november 2026
Boks:
boks 1* lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne hesten spesialiserer seg i western-ridestil

Reproduksjon

Informasjon

M 21962.58 er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 10
arbreStamtre
chevalAvkom