motte

Ansiennitet : 421 dager
Generell rangering : 155.
Reservere : 102 984 equus
Tidligere eiere
Føll Nokotahest Svart fuks
09:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 879.56

utholdenhet
78.9195
157.84
hurtighet
52.655
105.31
dressur
100.8635
201.73
galopp
35.366
70.73
trav
103.769
207.54
hopp
68.2075
136.41
Rase: NokotahestAlder: 1 år 4 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 139 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 256 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 29/09/2026
Oppdretter: motte

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 18603.14
utholdenhet3338.37  galopp1496.02
hurtighet2227.37  trav4389.52
dressur4266.62  hopp2885.24
BLUP:
-96.11
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
3338.37
3338.37
3338.37
3338.37
hurtighet
2227.37
2227.37
2227.37
dressur
4266.62
4266.62
4266.62
4266.62
galopp
1496.02
1496.02
trav
4389.52
4389.52
4389.52
4389.52
hopp
2885.24
2885.24
2885.24
Merren har 1802 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +30, hurtighet: +30, dressur: +30, galopp: +30, trav: +30, sprang: +30


Ridesenter

Frem til:
2. desember 2026
Boks:
boks 1*
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

pictoalertS166 kan trene fra 2 år.
Hun er bare 1 år 4 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalertS166 kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 1 år 4 måneder år gammel!

Informasjon