watcher

Ansiennitet : 3091 dager
Generell rangering : 24.
Reservere : 10 119 222 equus
Tidligere eiere
Ridehest Mustang Fuks
11:00
Energi
92%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 4405.61

utholdenhet
454.459
908.92
hurtighet
594.6455
1189.29
dressur
345.84
691.68
galopp
407.7955
815.59
trav
121.664
243.33
hopp
278.3995
556.80
Rase: MustangAlder: 2 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 154 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 369 kg
Pelstype: Fuks Født den: 28/09/2026
Oppdretter: watcher

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 21278.89
utholdenhet4388.79  galopp3940.05
hurtighet5743.25  trav1175.50
dressur3341.45  hopp2689.85
BLUP:
-91.93
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4388.79
4388.79
4388.79
4388.79
hurtighet
5743.25
5743.25
5743.25
5743.25
5743.25
dressur
3341.45
3341.45
3341.45
3341.45
galopp
3940.05
3940.05
3940.05
3940.05
trav
1175.5
1175.5
hopp
2689.85
2689.85
2689.85
Hesten har 2071 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +16, hurtighet: +16, dressur: +16, galopp: +16, trav: +16, sprang: +16


Ridesenter

Navn:
Frem til:
7. desember 2026
Boks:
boks 3*** vanntrau dusj lin
Fordeler:
fôr havre gulrot blandingsfôr 3*** klassisk sal 3*** klassisk hodelag 1* klassisk salunderlag 1* Ørehette 1* bandasjer

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

pictoalertFILLER kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 2 år 2 måneder år gammel!

Informasjon