teddybearss

Ansiennitet : 113 dager
Generell rangering : 948.
Reservere : 14 690 equus
Tidligere eiere
Føll Shetlandsponni Rødbrun
08:00
Energi
94%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 0.00

utholdenhet
0
0.00
hurtighet
0
0.00
dressur
0
0.00
galopp
0
0.00
trav
0
0.00
hopp
0
0.00
Rase: ShetlandsponniAlder: 4 måneder
Dyreart: PonniHøyde: 79 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 96 kg
Pelstype: Rødbrun Født den: 09/10/2026
Oppdretter: teddybearss

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 6240.52
utholdenhet1079.95  galopp836.66
hurtighet981.62  trav899.66
dressur1366.84  hopp1075.78
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Opprinnelser

Stamfar: help
Stammor: Hoppe.7
Shetlandsponni
51.1%
Argentinsk Criollo
16.8%
Marwari
13.9%
Nokotahest
13.5%
Selle Français
4.7%

Dyktighet

utholdenhet
1079.95
1079.95
hurtighet
981.626
981.626
dressur
1366.84
1366.84
galopp
836.667
836.667
trav
899.66
899.66
hopp
1075.78
1075.78
Hesten har 566 ferdighetsstjerner.

Denne hesten har ingen bonuser.


Ridesenter

Ponni Rødbrun
test er yngre enn 6 måneder gammel og bor fortsatt med moren sin, så du behøver ikke å plassere den på et ridesenter.

Trening

pictoalerttest kan trene fra 2 år.
Han er bare 4 måneder år gammel!

Reproduksjon

pictoalerttest kan tilby bedekninger fra 2 år 6 måneder.
Han er bare 4 måneder år gammel!

Informasjon