Donna

Ansiennitet : 1810 dager
Generell rangering : 8.
Reservere : 105 399 equus
Tidligere eiere
Føll Fransk traver Brun
08:30
Energi
80%
Helse
100%
Moral
100%

Ferdigheter

Totalt: 5242.89

utholdenhet
442.603
885.21
hurtighet
547.5155
1095.03
dressur
494.996
989.99
galopp
142.8655
285.73
trav
693.527
1387.05
hopp
299.939
599.88
Rase: Fransk traverAlder: noen timer
Dyreart: RidehestHøyde: 88 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 88 kg
Pelstype: Brun Født den: 14/10/2026
Oppdretter: Donna

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 25327.99
utholdenhet4276.35  galopp1380.35
hurtighet5290.01  trav6700.74
dressur4782.57  hopp2897.96
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
4276.36
4276.36
4276.36
4276.36
hurtighet
5290.01
5290.01
5290.01
5290.01
5290.01
dressur
4782.57
4782.57
4782.57
4782.57
4782.57
galopp
1380.35
1380.35
trav
6700.74
6700.74
6700.74
6700.74
6700.74
6700.74
hopp
2897.96
2897.96
2897.96
Merren har 2477 ferdighetsstjerner.

Denne merren har ingen bonuser.


Ridesenter

Ridehest Leverfuks
x er mindre enn 6 måneder gammel, og bor fortsatt med sin mor. Derfor trenger du ikke innlosjere henne på et ridesenter.

Trening

pictoalertx kan trene fra 2 år.
Hun er bare noen timer år gammel!

Reproduksjon

pictoalertx kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare noen timer år gammel!

Informasjon