Dino

Ansiennitet : 4082 dager
Generell rangering : 70.
Reservere : 4 821 426 equus
Tidligere eiere
chimeriqueaigle
pattechimerique

Ørn

nr.
169

24:00
Energi
35%
Helse
100%
Moral
83%

Ferdigheter

Totalt: 6965.17

utholdenhet
587.593
1175.19
hurtighet
635.49
1270.98
dressur
552.406
1104.81
galopp
380.133
760.27
trav
298.421
596.84
hopp
1028.5425
2057.09
Rase: ØrnAlder: 25 år 5 måneder
Dyreart: KimæreHøyde: 189 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 567 kg
Klima: Temperert Født den: 23/06/2025
Trener: Dino Gevinst: 107 954 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Tønneløp 021020
Cutting 03220
Trail class 0301233
Reining 0623035
Western pleasure 0444419
Genetisk potensial Totalt: 6898.78
utholdenhet1172.79  galopp758.86
hurtighet1241.78  trav758.86
dressur1103.81  hopp1862.67
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
1172.79
1172.79
hurtighet
1241.78
1241.78
dressur
1103.81
1103.81
galopp
758.865
758.865
trav
758.865
758.865
hopp
1862.67
1862.67
1862.67
Merren har 633 ferdighetsstjerner.

cravacheRidepisk

dressur: +4, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

sellewestern3x3*** Westernsal

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

bridewestern3x3*** Western-hodelag

utholdenhet: +3, hurtighet: +3, dressur: +3, galopp: +3, trav: +3, sprang: +3

clochesKopper

hurtighet: +6, dressur: +6, sprang: +6

eperonsSporer

utholdenhet: +9, hurtighet: +9, dressur: +9, galopp: +9, trav: +9, sprang: +9

longeLonge

dressur: +12, galopp: +10, trav: +10

cramponsBrodder

trav: +12

tapiswestern1x1* western-salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bonnet1x1* Ørehette

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

bande1x1* Bandasjer

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ørn er en kimære-hest.

Tem denne hesten for å kunne elde den, trene den, ta den med på rideturer, og melde den på konkurranser. Du kan også be om hjelp fra andre kimære-eiere slik at du får raskere fremgang. Hjelp andre tilbake, så øker du ferdighetene til kimæren din.

Når denne hesten er temmet, vil den gi deg 10 10 pass for hvert hesteår frem til den blir 80 år gammel. Belønningen kan dukke opp på en hvilken som helst knapp som du bruker til å ta deg av hesten din.

Om sommeren og vinteren kan det være at Ørn sier nei til noe av stellingen din og dermed mister energi.

Ørn kan ikke selges.

Se en liste over alle som eier Ørn

Temte hester

Allerede 208 hester av rasen Ørn temmet:

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationwesternDenne merren spesialiserer seg i western-ridestil