silvr

Ansiennitet : 4457 dager
Generell rangering : 2.
Reservere : 44 617 131 equus
Tidligere eiere
Ridehest Argentinsk Criollo Svart
08:00
Energi
100%
Helse
100%
Moral
94%

Ferdigheter

Totalt: 5036.50

utholdenhet
663.9375
1327.88
hurtighet
470.9355
941.87
dressur
564.2285
1128.46
galopp
276.192
552.38
trav
312.125
624.25
hopp
230.8315
461.66
Rase: Argentinsk CriolloAlder: 2 år
Dyreart: RidehestHøyde: 149 cm
Kjønn: hunkjønnVekt: 340 kg
Pelstype: Svart Født den: 05/09/2026
Oppdretter: silvr

Utstyr

ingen for øyeblikket!

Gjenstander

ingen for øyeblikket!
Genetisk potensial Totalt: 24568.28
utholdenhet6477.44  galopp2694.55
hurtighet4594.49  trav3045.12
dressur5504.67  hopp2252.01
BLUP:
-92.84
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
6477.44
6477.44
6477.44
6477.44
6477.44
6477.44
hurtighet
4594.49
4594.49
4594.49
4594.49
4594.49
dressur
5504.67
5504.67
5504.67
5504.67
5504.67
galopp
2694.55
2694.55
2694.55
trav
3045.12
3045.12
3045.12
hopp
2252.01
2252.01
2252.01
Merren har 2400 ferdighetsstjerner.

centre Ridesenter-bonuser

utholdenhet: +22, hurtighet: +22, dressur: +22, galopp: +22, trav: +22, sprang: +22


Ridesenter

Navn:
Frem til:
21. november 2026
Boks:
boks 1* halm

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Reproduksjon

pictoalertf kan formere seg fra 2 år 6 måneder.
Hun er bare 2 år år gammel!

Informasjon