watcher

Ansiennitet : 3087 dager
Generell rangering : 24.
Reservere : 9 950 277 equus
Tidligere eiere
Ridehest Argentinsk Criollo Svart fuks
14:00
Energi
18%
Helse
100%
Moral
81%

Ferdigheter

Totalt: 30659.34

utholdenhet
4040.1965
8080.39
hurtighet
2864.218
5728.44
dressur
3434.5625
6869.12
galopp
1681.3905
3362.78
trav
1903.121
3806.24
hopp
1406.181
2812.36
Rase: Argentinsk CriolloAlder: 10 år 2 måneder
Dyreart: RidehestHøyde: 149 cm
Kjønn: hannkjønnVekt: 441 kg
Pelstype: Svart fuks Født den: 08/10/2026
Oppdretter: Donna Gevinst: 633 Equus

Seiere

trophee trophee2 trophee3
Galopp-løp 0000
Travløp 0000
Terreng 0000
Sprangridning 02000
Dressur 0000
Genetisk potensial Totalt: 25333.94
utholdenhet6681.48  galopp2775.94
hurtighet4734.59  trav3143.10
dressur5678.61  hopp2320.21
BLUP:
100.00
-100 0+100

Dyktighet

utholdenhet
6681.48
6681.48
6681.48
6681.48
6681.48
6681.48
hurtighet
4734.59
4734.59
4734.59
4734.59
4734.59
dressur
5678.61
5678.61
5678.61
5678.61
5678.61
galopp
2775.94
2775.94
2775.94
trav
3143.1
3143.1
3143.1
3143.1
hopp
2320.22
2320.22
2320.22
Hesten har 2477 ferdighetsstjerner.

selleclassique1x1* Klassisk sal

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

brideclassique1x1* Klassisk hodelag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1

peigneKam

utholdenhet: +4, hurtighet: +4

tapisclassique1x1* klassisk salunderlag

utholdenhet: +1, hurtighet: +1, dressur: +1, galopp: +1, trav: +1, sprang: +1


Ridesenter

Mi Jackie er enda ikke registrert ved et ridesenter.

Trening

utholdenhet
hurtighet
dressur
galopp
trav
hopp

Konkurranser

specialisationclassiqueDenne hesten spesialiserer seg i engelsk ridestil

Reproduksjon

Informasjon

Mi Jackie er en laghest og kan derfor ikke formere seg.
reproductionBedekninger: 3
arbreStamtre
chevalAvkom